Kijk ook eens op

Volg ons



Startlijst NK wielrennen elite-zonder-contract Dongen

Vrijdag 21 juni 2019

Nederlandse kampioenschappen - De deelnemerslijst van het NK voor elite-zonder-contract in Dongen:

1 Roy Pieters ZWANENBURG ILLI BIKES CYCLINGTEAM

2 Hans Dekkers IJZENDIJKE CF 9000

3 Johim Ariesen RHENEN HSK TRIAS

4 David van den Berg LEIDSCHENDAM HSK TRIAS

5 Jordy Buskermolen KUDELSTAART HSK TRIAS

6 Richard Dijkshoorn ROTTERDAM HSK TRIAS

7 Mitchell Huenders VEENENDAAL HSK TRIAS

8 Niels Overvoorde DELFGAUW HSK TRIAS

9 Raymond Splinter AMSTERDAM HSK TRIAS

10 Marvin van Spronsen NAALDWIJK HSK TRIAS

11 Steven Stenekes BENNEKOM HSK TRIAS

12 Robin Wennekes ARNHEM HSK TRIAS

13 Stefan Wolffenbuttel NIGTEVECHT HSK TRIAS

14 Jarno Gmelich Meijling ALMERE UWTC DE VOLHARDING

15 Lex Ligtenberg UTRECHT UWTC DE VOLHARDING

16 Melle Nikkels DOORN UWTC DE VOLHARDING

17 Martin van de Pol BARNEVELD UWTC DE VOLHARDING

18 Luuk Schuurmans UTRECHT UWTC DE VOLHARDING

19 Daan Switters LEUSDEN UWTC DE VOLHARDING

20 Jordi Talen SPIJKENISSE UWTC DE VOLHARDING

21 Jasper Verkuijl ALMERE UWTC DE VOLHARDING

22 Frank Visser UTRECHT UWTC DE VOLHARDING

23 Stijn Appel SPANBROEK WEST FRISIA

24 Wouter Been GOUDA WEST FRISIA

25 Sven Broekaart JULIANADORP WEST FRISIA

26 Gerwin Coljé AMSTERDAM WEST FRISIA

27 Thomas Hartog HAARLEM WEST FRISIA

28 Jeroen Koorn HOOGKARSPEL WEST FRISIA

29 Bart Lemmen UTRECHT WEST FRISIA

30 Matthew Overste AMSTERDAM WEST FRISIA

31 Harry Sweering SNEEK WEST FRISIA

32 Crispijn Ariëns HEERDE NWV GRONINGEN

33 Björn Bakker WIJNJEWOUDE NWV GRONINGEN

34 Sjors Dekker GRONINGEN NWV GRONINGEN

35 Patrick van der Duin GRONINGEN NWV GRONINGEN

36 Sven Kramer HEERENVEEN NWV GRONINGEN

37 Adrie Lindeman ASSEN NWV GRONINGEN

38 Peter Merx WARFHUIZEN NWV GRONINGEN

39 Tim Weerkamp GRONINGEN NWV GRONINGEN

40 Arjan Arentsen HARDERWIJK WV DE IJSSELSTREEK

41 Marien Bogerd KOOTWIJK WV DE IJSSELSTREEK

42 Danny Kroeze ACHTERVELD WV DE IJSSELSTREEK

43 Robin Lowik VRIEZENVEEN WV DE IJSSELSTREEK

44 Jasper Schouten DRONTEN WV DE IJSSELSTREEK

45 Maarten Vierhout NUNSPEET WV DE IJSSELSTREEK

4 VAN 7

46 Gino Luca Vierhouten VELSERBROEK WV DE IJSSELSTREEK

47 Rik Wielink APELDOORN WV DE IJSSELSTREEK

48 Johan Knol BAKKEVEEN WV DE KANNIBAAL

49 Martijn Knol ZWOLLE WV DE KANNIBAAL

50 Ronald Kruijer DONKERBROEK WV DE KANNIBAAL

52 Pieter Verhoeven ZWOLLE WV DE KANNIBAAL

53 Sybren Welling HEILOO WV DE KANNIBAAL

54 Steven Willemsen FRANKFURT AM MAIN WV DE KANNIBAAL

55 Emiel de Greef BLEISWIJK GRC JAN VAN ARCKEL

56 Derek Heek MONTFOORT GRC JAN VAN ARCKEL

57 Lennart van Houwelingen HARDINXVELD GIESSENDAM GRC JAN VAN ARCKEL

59 Merijn Korevaar GORINCHEM GRC JAN VAN ARCKEL

60 Remco Schouten AMMERSTOL GRC JAN VAN ARCKEL

61 Jasper Hamelink DRONTEN SENSA-KANJERS VOOR KANJERS CYCLINGTEAM

62 Arjan Hofman NUNSPEET SENSA-KANJERS VOOR KANJERS CYCLINGTEAM

63 Jelle Johannink DENEKAMP SENSA-KANJERS VOOR KANJERS CYCLINGTEAM

64 Jasper Plender ALMELO SENSA-KANJERS VOOR KANJERS CYCLINGTEAM

65 Wiebe Scholten DIEREN SENSA-KANJERS VOOR KANJERS CYCLINGTEAM

66 Mark Schreurs AALTEN SENSA-KANJERS VOOR KANJERS CYCLINGTEAM

67 Henk Bos DRACHTEN WV CYCLING SNEEK

68 Adriaan Botma DRIEZUM WV CYCLING SNEEK

69 Maurits Buist DRACHTEN WV CYCLING SNEEK

70 Rutger van der Meer STIENS WV CYCLING SNEEK

71 Mark Prinsen HEERENVEEN WV CYCLING SNEEK

72 Mathijs Steenhuis SNEEK WV CYCLING SNEEK

73 Patrick Bos DEVENTER AR EN TV DE ADELAAR

74 Erik Groen APELDOORN AR EN TV DE ADELAAR

75 Arne Peters BEEKBERGEN AR EN TV DE ADELAAR

76 Maikel Willemsen BRUMMEN AR EN TV DE ADELAAR

77 Koen van Dijke BAARLE NASSAU TWC HET SNELLE WIEL

78 Remco Esselaar STEIN LB TWC HET SNELLE WIEL

79 Sjors Hooijen BLADEL TWC HET SNELLE WIEL

80 Pieter van Oirschot BEST TWC HET SNELLE WIEL

81 Max Hendrikx HAPERT WV DE JONGE RENNER

82 Bram de Kort DONGEN WV DE JONGE RENNER

83 Jim Lindenburg WATERINGEN WV DE JONGE RENNER

84 Henk Wildeman DEVENTER WV DE JONGE RENNER

85 Lieven Anthonise DORDRECHT RWC AHOY

86 Youp Havermans ROTTERDAM RWC AHOY

87 Ruben Hoogland ROTTERDAM RWC AHOY

88 Jos Koop EINDHOVEN TWC TEMPO

89 Jasper de Laat MOERGESTEL TWC TEMPO

90 Bart Vreugdenhil AMSTERDAM TWC TEMPO

91 Gert-Jan Bosman NIJVERDAL VOLKERWESSELS-MERCKX CYCLING TEAM

92 Nick van der Meer HONSELERSDIJK VOLKERWESSELS-MERCKX CYCLING TEAM

93 Nils Wolffenbuttel NIGTEVECHT VOLKERWESSELS-MERCKX CYCLING TEAM

94 Gert-Jan Elsenaar AMSTERDAM W.V. EEMLAND

95 Willem Hoolwerf EEMDIJK W.V. EEMLAND

96 André Luijk NIJKERK W.V. EEMLAND

97 Etienne Lenting NIEUWVEEN WESTLAND WIL VOORUIT

98 Christiaan Meerbeek NAALDWIJK WESTLAND WIL VOORUIT

99 Luuk van der Wal ROTTERDAM WESTLAND WIL VOORUIT

100 Rob van Broekhoven ROOSENDAAL WILLEBRORD WIL VOORUIT

101 Koen van de Klundert WOENSDRECHT WILLEBRORD WIL VOORUIT

102 Sven van Luijk NAALDWIJK WILLEBRORD WIL VOORUIT

103 Jimmy de Bruyn SINT JANSTEEN ZRTC THEO MIDDELKAMP

104 Eloy Raas MIDDELBURG ZRTC THEO MIDDELKAMP

105 Ramon Vleugel GOES ZRTC THEO MIDDELKAMP

106 Roderik Egberink BUSSUM JVR DE BATAUWERS

107 Pieter ten Kortenaar WAGENINGEN JVR DE BATAUWERS

108 Bastijn Boele LEIDEN LRTV SWIFT

109 Jorick Heijn LEIDEN LRTV SWIFT

110 Sjors Handgraaf LEIDEN RTV DE BOLLENSTREEK

111 Dennis van der Zaal LISSE RTV DE BOLLENSTREEK

112 Giel Meesen SUSTEREN TWC. MAASLANDSTER-ZUID LIMBURG

113 Jesse Raas MAASTRICHT TWC. MAASLANDSTER-ZUID LIMBURG

114 Daniël Langereis DELFT WTOS DELFT

115 Arian Stolwijk ROTTERDAM WTOS DELFT

116 Dennis Bakker AMSTERDAM WV NOORD-HOLLAND

117 Tijs Dekker OOSTHUIZEN WV NOORD-HOLLAND

118 Joep Steinbusch HAARLEM ASC OLYMPIA

119 Herman ten Kate ROTTERDAM BEAT CYCLING CLUB

120 Job van der Wal AMSTERDAM BRC KENNEMERLAND

121 Kars Jansman HELLENDOORN CYCLE CLUB 75

122 Ronan van Zandbeek SCHIJNDEL CYCLOTEAM.N

123 Pieter Scheerens UITHOORN PRORACE - URBANO CT

124 Jasper Bugter ARNHEM RETO

126 Jasper Ockeloen DE ZWARTE KAT SOCKELOEN CYCLING CLUB

127 Jeroen Breewel HAARLEM UITHOORNSE WTC

128 Stefan Laurijssen OUD GASTEL W.V. PRINCENHAGE

129 Martijn Dijkstra DE KNIPE WRV DE PEDDELAARS

130 Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN WTC DE AMSTEL

131 Ronald Ligtenberg LEIMUIDEN WV AVANTI

132 Mark Olieman LEENDE WV EDE

133 Stan Godrie ZUNDERT WV UDEN

134 Tom Vermeer WUUSTWEZEL

Foto: © Sportfoto Het podium van vorig jaar met kampioen Roy Pieters


Sportscom.nl



Eerder...

Nederlandse kampioenschappen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl