Tweede editie NK voor bedrijven op 17 mei
Dinsdag 18 februari 2020
Nederlandse kampioenschappen - Na een zeer succesvolle eerste editie van het NK wielrennen voor bedrijven, wordt dit bijzondere evenement in 2020 op 17 mei verreden. Dit gebeurt opnieuw in Montferland, waar een volledig afgesloten parcours van 15 kilometer lang klaar ligt voor de deelnemers.Er zijn twee mogelijkheden om mee te doen voor bedrijfsteams. Zij rijden een Cyclo in de ochtend en een ploegentijdrit in de middag, óf een toertocht in de ochtend en een ploegentijdrit in de middag. Elke sportieve fietser kan zijn of haar hart dus ophalen, op 17 mei.
De combi Cyclo-Ploegentijdrit bepaalt welk bedrijfsteam officieel KNWU Nederlands Kampioen voor bedrijven wordt. De toertocht - ploegentijdrit combi telt mee voor het NK Duurzame Mobiliteit, dat wordt gewonnen door het bedrijf waarvan de deelnemers de meeste kilometers hebben afgelegd.
Het evenement is een mooie kans op een unieke beleving voor personeel of relaties van bedrijven, en tegelijk een serieuze sportieve uitdaging. De Cyclo is 100 kilometer lang en de toertocht wordt in verschillende afstanden aangeboden. De afsluitende ploegentijdrit van 15 km zal velen serieus pijn in de benen bezorgen.
Naast het rijden op het schitterende heuvelachtige parcours met motorbegeleiding, is er veel te doen rondom het fietsen. Alle teams krijgen een eigen tafel in de VIP-tenten, de catering is uitgebreid en op het Finish Festival wordt een wielercafé gehouden met verschillende prominenten als gast. Start en finish zijn bij Specialized en er is dan ook een mooie bike expo bij het Finish Festival.
De Specialized teams waren in 2019 de grote winnaars, maar zij krijgen in 2020 geduchte concurrentie. Al tegen de dertig teams meldden zich inmiddels aan. Wie nog mee wil doen aan dit unieke evenement kan dus beter niet al te lang wachten met inschrijven. Informatie en inschrijvingen.
Foto: © NK Bedrijven/Leon van Bon
Eerder...
- Deelnemers en rugnummers NK Wielrennen Nijmegen 2026
- Organisatie NK Nijmegen treft extra maatregelen
- Huub Artz is blij met de winst op NK Tijdrijden
- Hengeveld stunt met nationale titel tegen klok
- Ryan Gal naar tijdrittitel beloften
- Van Kesteren en Van den Burgh winnen NK Tijdrijden
- Julia Herman en Karlijn Wijma winnen NK Tijdrijden
- Live Timing NK Tijdrijden Laren 2026
- Programma NK Tijdrijden aangepast door hitte
- Starttijden NK Tijdrijden 2026 Profs (update)
- Vermeulen Nederlands kampioen EZC
- Rick Schuurman pakt het goud op NK Junioren
- Britt Nederlof naar Nederlandse titel
- Serné wint NK clubvrouwen
- Evie Reijn sprint naar nationale titel
- Van Stralen naar nationale titel nieuwelingen
- Programma en uitslagen NK Wielrennen op de weg 2026
- Nieuwe kampioenen masters in Blijham
- Nederlandse wielertop aan de start van Staatsloterij NK Wielrennen
- Organisatie kijkt uit naar NK Gravel Rijssen
- Tijmen Eising creëerde ´donders zwaar rondje´ op Muur Emmen
- NK Wielrennen 2026 alsnog naar Nijmegen
- Oosterwolde krijgt 'Klein' NK Wielrennen
- Del Grosso op herhaling op NK Veldrijden
- Alvarado blij met rood-wit-blauw in Huijbergen








