Kijk ook eens op

Volg ons



WK Innsbruck: starttijden tijdrit junior-vrouwen en beloften

Maandag 24 september 2018

WK Wielrennen - Na de ploegentijdrit voor merkenteams is deze maandag de eerste dag van het WK voor landen. In Innsbruck trappen de junior-vrouwen en de beloften af met een tijdrit.

JUNIOR-VROUWEN:

1. 10:08:30 46 SOLOVYEVA Anzhela KAZ 2000

2. 10:10:00 45 ALESSIO Camilla ITA 2001

3. 10:11:30 44 PAULECHOVA Radka SVK 2001

4. 10:13:00 43 JANCIC Nika SLO 2001

5. 10:14:30 42 SVARINSKA Lina LAT 2001

6. 10:16:00 41 SOTO CAMPOS Catalina Anais CHI 2001

7. 10:17:30 40 GILABERT VILAPLANA Ariana ESP 2000

8. 10:19:00 39 VALLIERES MILL Magdeleine CAN 2001

9. 10:20:30 38 JENSEN Mette Egtoft DEN 2001

10. 10:22:00 37 ABRAMENKO Alina BLR 2000

11. 10:23:30 36 JANDOVA Veronika CZE 2001

12. 10:25:00 35 SOH Jasmine USA 2000

13. 10:26:30 34 GIGANTE Sarah AUS 2000

14. 10:28:00 33 GJOS Martine NOR 2000

15. 10:29:30 32 PACHSHENKO Svetlana KAZ 2000

16. 10:31:00 31 KNAVEN Britt NED 2000

17. 10:32:30 30 YASCHENKO Tetyana UKR 2001

18. 10:34:00 29 BACKSTEDT Elynor GBR 2001

19. 10:35:30 28 LE NET Marie FRA 2000

20. 10:37:00 27 BARIANI Giorgia ITA 2000

21. 10:38:30 26 HEITZMANN Dorothea GER 2000

22. 10:40:00 25 MACHALKOVA Petra SVK 2000

23. 10:41:30 24 RUEGG Noemi SUI 2001

24. 10:43:00 23 MOVRIN Vita SLO 2000

25. 10:44:30 22 LEITANE Daniela LAT 2000

26. 10:46:00 21 GILLESPIE lara IRL 2001

27. 10:47:30 20 DE LA FUENTE ALCALDE Lorena ESP 2001

28. 10:49:00 19 BOILARD Simone CAN 2000

29. 10:50:30 18 SAABYE Mie DEN 2001

30. 10:52:00 17 TEKESTE Desiet ERI 2000

31. 10:53:30 16 KOLESAVA Anastasiya BLR 2000

32. 10:55:00 15 HAJKOVA Marketa CZE 2000

33. 10:56:30 14 YOUNGWERTH Abigail USA 2000

34. 10:58:00 13 LOUW Anya AUS 2000

35. 10:59:30 12 GEDRAITYTE Akvile LTU 2001

36. 11:01:00 11 MATHISEN Silje NOR 2001

37. 11:02:30 10 KURNOSSOVA Marina KAZ 2000

38. 11:04:00 9 BOSSUYT Shari BEL 2000

39. 11:05:30 8 AMMERLAAN Rozemarijn NED 2000

40. 11:07:00 7 KULYNYCH Olha UKR 2000

41. 11:08:30 6 GAREEVA Aigul RUS 2001

42. 11:10:00 5 JASKULSKA Marta POL 2000

43. 11:11:30 4 PFEIFFER Georgi GBR 2000

 

BELOFTEN

1. 14:40:00 71 KONYCHEV Alexander ITA 1998

2. 14:41:30 70 PRICE-PEJTERSEN Johan DEN 1999

3. 14:43:00 69 STOCEK Matus SVK 1999

4. 14:44:30 68 ILIC Ognjen SRB 1998

5. 14:46:00 67 ZUKOWSKY Nickolas CAN 1998

6. 14:47:30 66 SAINBAYAR Jambaljamts MGL 1996

7. 14:49:00 65 MATSUDA Shoi JPN 1999

8. 14:50:30 64 MAIN Kent RSA 1996

9. 14:52:00 63 EJGU Million Beza ETH 1998

10. 14:53:30 62 MULUEBERHAN Henok ERI 1999

11. 14:55:00 61 MCDUNPHY Conn IRL 1997

12. 14:56:30 60 VAN DEN BERG Julius NED 1996

13. 14:58:00 59 CHERKASOV Nikolai RUS 1996

14. 14:59:30 58 MUGISHA Samuel RWA 1997

15. 15:01:00 57 PARRA CUERDA Jose Felix ESP 1997

16. 15:02:30 56 HAYTER Ethan GBR 1998

17. 15:04:00 55 LEKNESSUND Andreas NOR 1999

18. 15:05:30 54 KANTER Max GER 1997

19. 15:07:00 53 OLIVEIRA Ivo POR 1996

20. 15:08:30 52 GUERNALEC Thibault FRA 1997

21. 15:10:00 51 PADUN Mark UKR 1996

22. 15:11:30 50 BISSEGGER Stefan SUI 1998

23. 15:13:00 49 GAMPER Patrick AUT 1997

24. 15:14:30 48 PRIMOZIC Jaka SLO 1998

25. 15:16:00 47 VAN MOER Brent BEL 1998

26. 15:17:30 46 LEYDER Pit LUX 1997

27. 15:19:00 45 SOBRERO Matteo ITA 1997

28. 15:20:30 44 HECHT Gage USA 1998

29. 15:22:00 43 JORGENSEN Mathias Norsgaard DEN 1997

30. 15:23:30 42 COLE Tyler TTO 1999

31. 15:25:00 41 TU Sergio TPE 1997

32. 15:26:30 40 AL MOAKEE Tarek SYR 1997

33. 15:28:00 39 BABIC Adrian SVK 1996

34. 15:29:30 38 STOJNIC Veljko SRB 1999

35. 15:31:00 37 PETROVSKI Andrej MKD 1996

36. 15:32:30 36 VAHTRA Norman EST 1996

37. 15:34:00 35 MILTIADIS Andreas CYP 1996

38. 15:35:30 34 FERREYRA GELDREZ Diego Agustin CHI 1997

39. 15:37:00 33 ROBERGE Adam CAN 1997

40. 15:38:30 32 MIKAYILZADE Musa AZE 1998

41. 15:40:00 31 CHZHAN Igor KAZ 1999

42. 15:41:30 30 BATSAIKHAN Tegshbayar MGL 1998

43. 15:43:00 29 YAMAMOTO Masaki JPN 1996

44. 15:44:30 28 DAUMONT Paul BUR 1999

45. 15:46:00 27 DE BOD Stefan RSA 1996

46. 15:47:30 26 EBRAHIM Redwan ETH 1997

47. 15:49:00 25 HABTOM TEKLE Awet ERI 1998

48. 15:50:30 24 O'LOUGHLIN Michael IRL 1997

49. 15:52:00 23 EENKHOORN Pascal NED 1997

50. 15:53:30 22 RIKUNOV Petr RUS 1997

51. 15:55:00 21 HARAKAT Othman MAR 1998

52. 15:56:30 20 ARERUYA Joseph RWA 1996

53. 15:58:00 19 CASTRILLO ZAPATER Jaime ESP 1996

54. 15:59:30 18 TANFIELD Charlie GBR 1996

55. 16:01:00 17 FOSS Tobias S. NOR 1997

56. 16:02:30 16 KAMNA Lennard GER 1996

57. 16:04:00 15 PEAK Barnabas HUN 1998

58. 16:05:30 14 ALMEIDA Joao POR 1998

59. 16:07:00 13 BRUNEL Alexys FRA 1998

60. 16:08:30 12 MACIEJUK Filip POL 1999

61. 16:10:00 11 MALIEIEV Timur UKR 1996

62. 16:11:30 10 HIRSCHI Marc SUI 1998

63. 16:13:00 9 OTRUBA Jakub CZE 1998

64. 16:14:30 8 WILDAUER Markus AUT 1998

65. 16:16:00 7 PENKO Izidor SLO 1996

66. 16:17:30 6 LEYSEN Senne BEL 1996

67. 16:19:00 5 SCOTSON Callum AUS 1996

68. 16:20:30 4 WIRTGEN Tom LUX 1996

69. 16:22:00 3 AFFINI Edoardo ITA 1996

70. 16:23:30 2 MCNULTY Brandon USA 1998

71. 16:25:00 1 BJERG Mikkel DEN 1998

Foto: © Sportfoto



Eerder...

WK Wielrennen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl