Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Starttijden Mixed Team Relay WK Wollongong

Dinsdag 20 september 2022

WK Wielrennen - Het laatste tijdritonderdeel op het wereldkampioenschap tijdrijden op de weg is de Mixed team Relay. Drie jaar geleden won Nederland goud op dit onderdeel, vorig jaar was er zilver.

Dit jaar rijden Annemiek van Vleuten, Ellen van Dijk, Riejanne Markus, Daan Hoole, Bauke Mollema en Mathieu van der Poel voor oranje.

06:23:00 TAHITI (PYF)

171 KRAINER Franz Taruia Male FRA 1 JUN 1991

172 ENDELER Kahiri Male FRA 28 DEC 1996

173 POULAIN Teva Male FRA 13 JAN 1983

174 TOUFFET Elodie Female FRA 17 DEC 1980

175 CRAWFORD Kylie Female FRA 29 JUN 1985

176 HAPAIRAI Tekau Female FRA 2 JAN 1978

14:27:00 NEW CALEDONIA (NCL)

161 LACHENY Rayann Male FRA 23 APR 2001

162 BARKET Florian Male FRA 2 JAN 1996

163 SCHAVITS David Male FRA 10 MAY 1978

164 BRASSEUR Manon Female FRA 24 JUN 1991

165 GAYRAL Sandra Female FRA 24 JUL 1982

166 THEMEREAU Patricia Female FRA 20 OCT 1977

06:31:00 SAMOA (SAM)

151 KHAN Raea Male SAM 1 DEC 1984

152 COLLINS Wally Male SAM 23 MAY 1978

153 MULITALO Gideon Male SAM 25 OCT 2003

154 HARRIS-BLAIN Pearl Female SAM 17 JUL 2004

155 AFOA Jordan Female SAM 27 SEP 1998

156 MULITALO Urlin Female SAM 24 AUG 2005

14:35:00 UCI WORLD CYCLING CENTRE (WCC)

141 AMARI Hamza Male ALG 2 OCT 2002

142 ABREHA Negasi Haylu Male ETH 9 MAY 2000

143 ROGORA Kiya Male ETH 3 JUN 2003

144 GEREFIEL Selam Amha Female ETH 3 SEP 1997

145 le ROUX Maude Elaine Female RSA 22 JAN 1997

146 HOUILI Nesrine Female ALG 27 AUG 2003

07:00:00 UKRAINE (UKR)

131 BUTS Vitaliy Male UKR 24 OCT 1986

132 KONONENKO Mykhaylo Male UKR 30 OCT 1987

133 NOVAKOVSKYI Vitalii Male UKR 16 APR 1997

134 NAHULIAK Daryna Female UKR 13 FEB 2003

135 VARENYK Maryna Female UKR 7 FEB 2001

136 SEMENOVA Iryna Female UKR 19 APR 1990

07:04:00 AUSTRALIA (AUS)

111 MATTHEWS Michael Male AUS 26 SEP 1990

112 PLAPP Lucas Male AUS 25 DEC 2000

113 DURBRIDGE Luke Male AUS 9 APR 1991

114 BAKER Georgia Female AUS 21 SEP 1994

115 MANLY Alexandra Female AUS 28 FEB 1996

116 ROY Sarah Female AUS 27 FEB 1986

07:08:00 AUSTRIA (AUT)

101 BAYER Tobias Male AUT 17 NOV 1999

102 SCHONBERGER Sebastian Male AUT 14 MAY 1994

103 GALL Felix Male AUT 27 FEB 1998

104 SCHWEINBERGER Christina Female AUT 29 OCT 1996

105 KIESENHOFER Anna Female AUT 14 FEB 1991

106 SCHREMPF Carina Female AUT 16 OCT 1994

07:12:00 SPAIN (ESP)

91 LAZKANO LOPEZ Oier Male ESP 7 NOV 1999

92 GARCIA PIERNA Raul Male ESP 23 FEB 2001

93 ROMEO ABAD Ivan Male ESP 16 AUG 2003

94 OYARBIDE JIMENEZ Lourdes Female ESP 8 APR 1994

95 ALONSO DOMINGUEZ Sandra Female ESP 19 AUG 1998

96 ERASO LASA Idoia Female ESP 27 FEB 2002

07:37:00 POLAND (POL)

81 GAJDULEWICZ Mateusz Male POL 22 DEC 2003

82 BODNAR Maciej Male POL 7 MAR 1985

83 GIERYK Kacper Male POL 26 FEB 2003

84 WLODARCZYK Dominika Female POL 27 JAN 2001

85 SKALNIAKSOJKA Agnieszka Female POL 22 APR 1997

86 JASKULSKA Marta Female POL 25 MAR 2000

07:41:00 FRANCE (FRA)

71 le HUITOUZE Eddy Male FRA 3 APR 2003

72 ARMIRAIL Bruno Male FRA 11 APR 1994

73 CAVAGNA Remi Male FRA 10 AUG 1995

74 BIANNIC Aude Female FRA 27 MAR 1991

75 DEMAY Coralie Female FRA 10 OCT 1992

76 LABOUS Juliette Female FRA 4 NOV 1998

07:45:00 BELGIUM (BEL)

51 van HOOYDONCK Nathan Male BEL 12 OCT 1995

52 HERMANS Quinten Male BEL 29 JUL 1995

53 SERRY Pieter Male BEL 21 NOV 1988

54 de WILDE Julie Female BEL 8 DEC 2002

55 VANDENBULCKE Jesse Female BEL 17 JAN 1996

56 DEMEY Valerie Female BEL 17 JAN 1994

07:49:00 DENMARK (DEN)

41 NIELSEN Magnus Cort Male DEN 16 JAN 1993

42 HONORE Mikkel Male DEN 21 JAN 1997

43 BJERG Mikkel Male DEN 3 NOV 1998

44 LETH Julie Female DEN 13 JUL 1992

45 KOERNER Rebecca Female DEN 22 SEP 2000

46 BJERG Emma Cecilie Female DEN 26 JUL 1999

08:14:00 SWITZERLAND (SUI)

31 SCHMID Mauro Male SUI 4 DEC 1999

32 KUNG Stefan Male SUI 16 NOV 1993

33 BISSEGGER Stefan Male SUI 13 SEP 1998

34 CHABBEY Elise Female SUI 24 APR 1993

35 REUSSER Marlen Female SUI 20 SEP 1991

36 KOLLER Nicole Female SUI 2 MAY 1997

08:18:00 ITALY (ITA)

21 AFFINI Edoardo Male ITA 24 JUN 1996

22 SOBRERO Matteo Male ITA 14 MAY 1997

23 GANNA Filippo Male ITA 25 JUL 1996

24 LONGO BORGHINI Elisa Female ITA 10 DEC 1991

25 CECCHINI Elena Female ITA 25 MAY 1992

26 GUAZZINI Vittoria Female ITA 26 DEC 2000

08:22:00 NETHERLANDS (NED)

11 MOLLEMA Bauke Male NED 26 NOV 1986

12 van der POEL Mathieu Male NED 19 JAN 1995

13 HOOLE Daan Male NED 22 FEB 1999

14 MARKUS Riejanne Female NED 1 SEP 1994

15 van VLEUTEN Annemiek Female NED 8 OCT 1982

16 van DIJK Ellen Female NED 11 FEB 1987 

08:26:00 GERMANY (GER)

1 HEIDEMANN Miguel Male GER 27 JAN 1998

2 STEIMLE Jannik Male GER 4 APR 1996

3 ARNDT Nikias Male GER 18 NOV 1991

4 LIPPERT Liane Female GER 13 JAN 1998

5 KROGER Mieke Female GER 18 JUL 1993

6 KASPER Romy Female GER 5 MAY 1988

Foto: © Sportfoto

 


Eerder...

WK Wielrennen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl