Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Deelnemers en rugnummers WK Wielrennen Mannen Wolongong

Zaterdag 24 september 2022

WK Wielrennen - De allerlaatste wedstrijd van het wereldkampioenschap wielrennen op de weg alweer: de wegwedstrijd van de profs-mannen.

BESTEL KAMPIOENES OP DE FIETS

Dit zijn de deelnemers en hun rugnummers.

1 ALAPHILIPPE Julian FRA

2 COSNEFROY Benoit FRA

3 ARMIRAIL Bruno FRA

4 LAPORTE Christophe FRA

5 SENECHAL Florian FRA

6 SIVAKOV Pavel FRA

7 PACHER Quentin FRA

8 BARDET Romain FRA

9 MADOUAS Valentin FRA

10 NARVAEZ PRADO ECU

11 STUYVEN Jasper BEL

12 VAN HOOYDONCK Nathan BEL

13 SERRY Pieter BEL

14 HERMANS Quinten BEL

15 EVENEPOEL Remco BEL

16 DEWULF Stan BEL

17 VAN AERT Wout BEL

18 LAMPAERT Yves BEL

19 PRADES REVERTER ESP

20 MARTIN SANZ Gotzon ESP

21 GARCIA CORTINA Ivan ESP

22 EZQUERRA MUELA Jesus ESP

23 SOLER Marc ESP

24 LAZKANO LOPEZ Oier ESP

25 ADRIA OLIVERAS Roger ESP

26 BERRADE FERNANDEZ ESP

27 MOLLEMA Bauke NED

28 HOOLE Daan NED

29 VAN BAARLE Dylan NED

30 MAAS Jan NED

31 VAN DER POEL Mathieu NED

32 EENKHOORN Pascal NED

33 VAN DER HOORN Taco NED

34 POELS Wouter NED

35 PER David SLO

36 NOVAK Domen SLO

37 PRIMOŽIČ Jaka SLO

38 POLANC Jan SLO

39 TRATNIK Jan SLO

40 POGAČAR Tadej SLO

41 KAMP Alexander DEN

42 CHARMIG Anthon DEN

43 FUGLSANG Jakob DEN

44 NIELSEN Magnus Cort DEN

45 JENSEN Mattias DEN

46 MØRKØV Michael DEN

47 BJERG Mikkel DEN

48 HONORÉ Mikkel DEN

49 SWIFT Ben GBR

50 TULETT Ben GBR

51 TURNER Ben GBR

52 SWIFT Connor GBR

53 HAYTER Ethan GBR

54 WRIGHT Fred GBR

55 STEWART Jake GBR

56 ROWE Luke GBR

57 TEJADA CANACUE Harold COL

58 MOLANO BENAVIDES COL

59 QUINTANA Nairo COL

60 CONTRERAS PINZON COL

61 HIGUITA GARCIA Sergio COL

62 PENA MOLANO Wilson COL

63 O'CONNOR Ben AUS

64 HAUSSLER Heinrich AUS

65 HINDLEY Jai AUS

66 PLAPP Lucas AUS

67 DURBRIDGE Luke AUS

68 MATTHEWS Michael AUS

69 SCHULTZ Nicholas AUS

70 CLARKE Simon AUS

71 BETTIOL Alberto ITA

72 BAGIOLI Andrea ITA

73 BALLERINI Davide ITA

74 AFFINI Edoardo ITA

75 ROTA Lorenzo ITA

76 TRENTIN Matteo ITA

77 CONCI Nicola ITA

78 BATTISTELLA Samuele ITA

79 LIENHARD Fabian SUI

80 SCHMID Mauro SUI

81 DILLIER Silvan SUI

82 PELLAUD Simon SUI

83 BISSEGGER Stefan SUI

84 KÜNG Stefan SUI

85 KRISTOFF Alexander NOR

86 SKAARSETH Anders NOR

87 LEKNESSUND Andreas NOR

88 TILLER Rasmus NOR

89 BYSTRØM Sven Erik NOR

90 FOSS Tobias S. NOR

91 ZIMMERMANN Georg GER

92 STEIMLE Jannik GER

93 KOCH Jonas GER

94 HEIDEMANN Miguel GER

95 DENZ Nico GER

96 ARNDT Nikias GER

97 GEHBREIGZABHIER ERI

98 GIRMAY Biniam ERI

99 MULUEBERHAN Henok ERI

100 GHEBREMEDHIN Merhawi ERI

101 EYOB Metkel ERI

102 TESFAZION Natnael ERI

103 SWENSON Keegan USA

104 MURPHY Kyle USA

105 SHEFFIELD Magnus USA

106 POWLESS Neilson USA

107 MCGILL Scott USA

108 ALVES OLIVEIRA Ivo POR

109 GONÇALVES ALMEIDA POR

110 OLIVEIRA Nelson POR

111 ALVES OLIVEIRA Rui POR

112 IMPEY Daryl RSA

113 BASSON Gustav RSA

114 PRITZEN Marc Oliver RSA

115 GEE Derek CAN

116 DAL-CIN Matteo CAN

117 ZUKOWSKY Nickolas CAN

118 COTE Pier Andre CAN

119 FOUCHE James NZL

120 OWSIAN Lukasz POL

121 BODNAR Maciej POL

122 ANIOLKOWSKI Stanislaw POL

123 HIRT Jan CZE

124 KUKRLE Michael CZE

125 ŠTYBAR Zdeněk CZE

126 GALL Felix AUT

127 SCHÖNBERGER Sebastian AUT

128 BAYER Tobias AUT

129 LUTSENKO Alexey KAZ

130 PRONSKIY Vadim KAZ

131 NATAROV Yuriy KAZ

132 LIEPINS Emils LAT

133 JUNGELS Bob LUX

134 HEIDERSCHEID Colin LUX

135 GENIETS Kévin LUX

136 WIRTGEN Luc LUX

137 VALTER Attila HUN

138 NOVAKOVSKYI Vitalii UKR

139 BUTS Vitaliy UKR

140 SEPULVEDA Eduardo ARG

141 SAGAN Juraj SVK

142 ČANECKÝ Marek SVK

143 ŠTOČEK Matúš SVK

144 SAGAN Peter SVK

145 ERDENEBAT Bilguunjargal MGL

146 SAINBAYAR Jambaljamts MGL

147 ARASHIRO Yukiya JPN

148 LAŠINIS Venantas LTU

149 LUDVIGSSON Tobias SWE

150 ESPINOSA SERRANO PAN

151 JURADO LOPEZ Christofer PAN

152 BOUGLAS Georgios GRE

153 ED DOGHMY Achraf MAR

154 SAGIV Guy ISR

155 KHALMURATOV Muradjan UZB

156 SAYAR Mustafa TUR

157 SESSLER Nicolas BRA

158 MANIZABAYO Eric RWA

159 MUGISHA Moise RWA

160 CHAWCHIANGKWANG THA

161 SIRIRONNACHAI Sarawut THA

162 ILIĆ Ognjen SRB

163 CHOY Hiu Fung HKG

164 NAZAERBIEKE Bieken CHN

165 LYU Xianjing CHN

166 JANG Kyunggu KOR

167 BERLIN Antoine MON

168 BONELLO Daniel Joseph MLT

169 SCHUURHUIS Rien VAT

Foto: © Sportfoto

 


Eerder...

WK Wielrennen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl