Volg ons



Startlijst WK wegwedstrijd mannen Yorkshire

Zondag 29 september 2019

WK Wielrennen - De laatste wedstrijd van het WK wielrennen op de weg in Yorkshire is de wegwedstrijd voor de mannen. Gezocht wordt naar een opvolger van Alejandro Valverde.

1 VALVERDE Alejandro ESP

2 CASTROVIEJO Nicolas Jonathan ESP

3 ERVITI Imanol ESP

4 GARCIA CORTINA Ivan ESP

5 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka ESP

6 IZAGIRRE INSAUSTI Ion ESP

7 ROJAS Jose ESP

8 SANCHEZ Luis Leon ESP

9 SOLER Marc ESP

10 DECLERCQ Tim BEL

11 EVENEPOEL Remco BEL

12 GILBERT Philippe BEL

13 LAMPAERT Yves BEL

14 NAESEN Oliver BEL

15 TEUNS Dylan BEL

16 VAN AVERMAET Greg BEL

17 WELLENS Tim BEL

18 ALAPHILIPPE Julian FRA

19 BERNARD Julien FRA

20 CAVAGNA Remi FRA

21 COSNEFROY Benoit FRA

22 GALLOPIN Tony FRA

23 LAPORTE Christophe FRA

24 ROUX Anthony FRA

25 SENECHAL Florian FRA

26 BETTIOL Alberto ITA

27 CIMOLAI Davide ITA

28 COLBRELLI Sonny ITA

29 MOSCON Gianni ITA

30 PUCCIO Salvatore ITA

31 TRENTIN Matteo ITA

32 ULISSI Diego ITA

33 VISCONTI Giovanni ITA

34 LANGEVELD Sebastian NED

35 MOLLEMA Bauke NED

36 TERPSTRA Niki NED

37 TEUNISSEN Mike NED

38 VAN BAARLE Dylan NED

39 VAN DER POEL Mathieu NED

40 VAN EMDEN Jos NED

41 WEENING Pieter NED

42 BETANCUR Carlos COL

43 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban COL

44 HENAO GOMEZ Sebastian COL

45 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL

46 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe COL

47 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian COL

48 QUINTANA Nairo COL

49 ACKERMANN Pascal GER

50 ARNDT Nikias GER

51 BURGHARDT Marcus GER

52 DEGENKOLB John GER

53 GESCHKE Simon GER

54 KOCH Jonas GER

55 POLITT Nils GER

56 SUTTERLIN Jasha GER

57 BOLE Grega SLO

58 MOHORIC Matej SLO

59 PER David SLO

60 PIBERNIK Luka SLO

61 POGACAR Tadej SLO

62 POLANC Jan SLO

63 ROGLIC Primoz SLO

64 TRATNIK Jan SLO

65 CLARKE Simon AUS

66 DENNIS Rohan AUS

67 DOCKER Mitchell AUS

68 DURBRIDGE Luke AUS

69 HAAS Nathan AUS

70 HAIG Jack AUS

71 MATTHEWS Michael AUS

72 SUTHERLAND Rory AUS

73 ANDERSEN Michael Valgren DEN

74 ASGREEN Kasper DEN

75 FUGLSANG Jakob DEN

76 JUUL JENSEN Christopher DEN

77 MORKOV Michael DEN

78 NIELSEN Magnus Cort DEN

79 PEDERSEN Casper Phillip DEN

80 PEDERSEN Mads DEN

81 DOULL Owain GBR

82 GEOGHEGAN HART Tao GBR

83 STANNARD Ian GBR

84 SWIFT Ben GBR

85 THOMAS Geraint GBR

86 YATES Adam GBR

87 BYSTROM Sven Erik NOR

88 HAGEN Carl Fredrik NOR

89 HAGEN Edvald Boasson NOR

90 JANSEN Amund Grondahl NOR

91 KRISTOFF Alexander NOR

92 LAENGEN Vegard Stake NOR

93 BODNAR Maciej POL

94 GOLAS Michal POL

95 MAJKA Rafal POL

96 OWSIAN Lukasz POL

97 POLJANSKI Pawel POL

98 WISNIOWSKI Lukasz POL

99 ALBASINI Michael SUI

100 DILLIER Silvan SUI

101 HIRSCHI Marc SUI

102 KUNG Stefan SUI

103 SCHAR Michael SUI

104 WYSS Danilo SUI

105 GOGL Michael AUT

106 GROSSSCHARTNER Felix AUT

107 HALLER Marco AUT

108 KONRAD Patrick AUT

109 PERNSTEINER Hermann AUT

110 POSTLBERGER Lukas AUT

111 BENNETT Sam IRL

112 DUNBAR Edward IRL

113 DUNNE Conor IRL

114 MARTIN Daniel IRL

115 MULLEN Ryan IRL

116 TOWNSEND Rory IRL

117 CHERNETSKII Sergei RUS

118 EVTUSHENKO Alexander RUS

119 KURIYANOV Stepan RUS

120 SIVAKOV Pavel RUS

121 STRAKHOV Dmitrii RUS

122 VLASOV Aleksandr RUS

123 BIZHIGITOV Zhandos KAZ

124 GIDICH Yevgeniy KAZ

125 GRUZDEV Dmitriy KAZ

126 LUTSENKO Alexey KAZ

127 NATAROV Yuriy KAZ

128 DE BOD Stefan RSA

129 DLAMINI Nicholas RSA

130 IMPEY Daryl RSA

131 THOMSON Jay Robert RSA

132 BARTA Jan CZE

133 CERNY Josef CZE

134 KREUZIGER Roman CZE

135 SISR FrantiSek CZE

136 STYBAR Zdenek CZE

137 VAKOC Petr CZE

138 BOIVIN Guillaume CAN

139 DUCHESNE Antoine CAN

140 HOULE Hugo CAN

141 PERRY Benjamin CAN

142 PICCOLI James CAN

143 WOODS Michael CAN

144 COSTA Rui POR

145 GONCALVES Jose POR

146 GUERREIRO Ruben POR

147 OLIVEIRA Nelson POR

148 OLIVEIRA Rui POR

149 CAICEDO Jonathan ECU

150 CARAPAZ Richard ECU

151 CEPEDA Jefferson ECU

152 NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU

153 BASKA Erik SVK

154 CULLY Jan Andrej SVK

155 SAGAN Juraj SVK

156 SAGAN Peter SVK

157 BERHANE Natnael ERI

158 DEBESAY Mekseb ERI

159 KUDUS Merhawi ERI

160 TEKLEHAIMANOT Daniel ERI

161 CRADDOCK G Lawson USA

162 HAGA Chad USA

163 HOWES Alex USA

164 POWLESS Neilson USA

165 ARCHBOLD Shane NZL

166 BAUER Jack NZL

167 BEVIN Patrick NZL

168 SMITH Dion NZL

169 JAKIN Alo EST

170 KANGERT Tanel EST

171 RAIM Mihkel EST

172 TAARAMAE Rein EST

173 GASTAUER Ben LUX

174 JUNGELS Bob LUX

175 KIRSCH Alex LUX

176 WIRTGEN Tom LUX

177 LIEPINS Emils LAT

178 NEILANDS Krists LAT

179 SKUJINS Toms LAT

180 KIRYIENKA Vasil BLR

181 RIABUSHENKO Aleksandr BLR

182 PADUN Mark UKR

183 GROSU Eduard-Michael ROU

184 FARANTAKIS Stylianos GRE

185 TZORTZAKIS Polychronis GRE

186 DINA Marton HUN

187 KUSZTOR Peter HUN

188 AMADOR Andrey CRC

189 ERIKSSON Lucas SWE

190 MAGNUSSON Kim SWE

191 BAGDONAS Gediminas LTU

192 SISKEVICIUS Evaldas LTU

193 ARASHIRO Yukiya JPN

194 NAKANE Hideto JPN

195 SEPULVEDA Eduardo ARG

196 BARAC Antonio CRO

197 COETZEE Dirk NAM

 



Eerder...

WK Wielrennen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl