Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Deelnemerslijst met rugnummers WK mannen Imola

Zondag 27 september 2020

WK Wielrennen - Vandaag alweer de slotdag van het wereldkampioenschap in Imola. De mannen sluiten het evenement op het autocircuit af.

Hieronder de rugnummers:

1 FUGLSANG Jakob DEN

2 EG Niklas DEN

3 GREGAARD WILSLY DEN

4 HANSEN Jesper DEN

5 HONORE Mikkel Frolich DEN

6 HUNDAHL Michael Valgren DEN

7 JUUL JENSEN Christopher DEN

8 PEDERSEN Casper Phillip DEN

9 BRAJKOVIC Janez SLO

10 MEZGEC Luka SLO

11 NOVAK Domen SLO

12 PIBERNIK Luka SLO

13 POGACAR Tadej SLO

14 POLANC Jan SLO

15 ROGLIC Primoz SLO

16 TRATNIK Jan SLO

17 BAGIOLI Andrea ITA

18 BETTIOL Alberto ITA

19 BRAMBILLA Gianluca ITA

20 CARUSO Damiano ITA

21 MASNADA Fausto ITA

22 NIBALI Vincenzo ITA

23 ULISSI Diego ITA

24 VISCONTI Giovanni ITA

25 BENOOT Tiesj BEL

26 NAESEN Oliver BEL

27 SERRY Pieter BEL

28 STUYVEN Jasper BEL

29 VAN AERT Wout BEL

30 VAN AVERMAET Greg BEL

31 VLIEGEN Loic BEL

32 WELLENS Tim BEL

33 ALAPHILIPPE Julian FRA

34 BERNARD Julien FRA

35 ELISSONDE Kenny FRA

36 MADOUAS Valentin FRA

37 MARTIN Guillaume FRA

38 MOLARD Rudy FRA

39 PACHER Quentin FRA

40 PETERS Nans FRA

41 DUMOULIN Tom NED

42 EENKHOORN Pascal NED

43 OOMEN Sam NED

44 TOLHOEK Antwan NED

45 TUSVELD Martijn NED

46 VAN BAARLE Dylan NED

47 VAN DER LIJKE Nick NED

48 WEENING Pieter NED

49 CHAVES RUBIO Jhoan COL

50 HENAO MONTOYA Sergio COL

51 HIGUITA GARCIA Sergio COL

52 LOPEZ MORENO Miguel COL

53 MARTINEZ POVEDA COL

54 MUNOZ LANCHEROS COL

55 TEJADA CANACUE Harold COL

56 URAN Rigoberto COL

57 ARNDT Nikias GER

58 DEGENKOLB John GER

59 DENZ Nico GER

60 GESCHKE Simon GER

61 KOCH Jonas GER

62 MARTENS Paul GER

63 SCHACHMANN Maximilian GER

64 ZIMMERMANN Georg GER

65 BILBAO LOPEZ DE ESP

66 DE LA CRUZ MELGAREJO ESP

67 HERRADA Jesus ESP

68 LANDA MEANA Mikel ESP

69 MAS NICOLAU Enric ESP

70 SANCHEZ Luis Leon ESP

71 SOLER Marc ESP

72 VALVERDE Alejandro ESP

73 CLARKE Simon AUS

74 DURBRIDGE Luke AUS

75 HAMILTON Christopher AUS

76 HINDLEY Jai AUS

77 HOWSON Damien AUS

78 MATTHEWS Michael AUS

79 PORTE Richie AUS

80 SCHULTZ Nicholas AUS

81 CARTHY Hugh John GBR

82 HAYTER Ethan GBR

83 KNOX James GBR

84 PIDCOCK Thomas GBR

85 ROWE Luke GBR

86 SHAW James GBR

87 EIKING Odd Christian NOR

88 HAGEN Carl Fredrik NOR

89 HOELGAARD Markus NOR

90 LAENGEN Vegard Stake NOR

91 LEKNESSUND Andreas NOR

92 TRAEEN Torstein NOR

93 CHERNETSKII Sergei RUS

94 KUZNETSOV Viacheslav RUS

95 NEKRASOV Denis RUS

96 RIKUNOV Petr RUS

97 ROVNY Ivan RUS

98 STRAKHOV Dmitrii RUS

99 ANIOLKOWSKI Stanislaw POL

100 GOLAS Michal POL

101 KWIATKOWSKI Michal POL

102 MALECKI Kamil POL

103 OWSIAN Lukasz POL

104 PATERSKI Maciej POL

105 BENNETT George NZL

106 BEVIN Patrick NZL

107 FISHER-BLACK Finn NZL

108 SMITH Dion NZL

109 HEALY Ben IRL

110 MULLEN Ryan IRL

111 ROCHE Nicolas IRL

112 ALBASINI Michael SUI

113 DILLIER Silvan SUI

114 GASPAROTTO Enrico SUI

115 HIRSCHI Marc SUI

116 PELLAUD Simon SUI

117 SCHAR Michael SUI

118 CAICEDO Jonathan ECU

119 CARAPAZ Richard ECU

120 CEPEDA HERNANDEZ ECU

121 COSTA Rui POR

122 GUERREIRO Ruben POR

123 OLIVEIRA Ivo POR

124 OLIVEIRA Nelson POR

125 BELLAN Juraj SVK

126 CANECKY Marek SVK

127 CULLY Jan Andrej SVK

128 HARING Martin SVK

129 TYBOR Patrik SVK

130 CRADDOCK Lawson USA

131 KUSS Sepp USA

132 MCNULTY Brandon USA

133 POWLESS Neilson USA

134 BAYER Tobias AUT

135 FRIEDRICH Marco AUT

136 GALL Felix AUT

137 SCHONBERGER Sebastian AUT

138 WILDAUER Markus AUT

139 ZOIDL Riccardo AUT

140 CERNY Josef CZE

141 HIRT Jan CZE

142 OTRUBA Jakub CZE

143 TOUPALIK Adam CZE

144 BIZHIGITOV Zhandos KAZ

145 FOMINYKH Daniil KAZ

146 GRUZDEV Dmitriy KAZ

147 LUTSENKO Alexey KAZ

148 NATAROV Yuriy KAZ

149 PRONSKIY Vadim KAZ

150 DLAMINI Nicholas RSA

151 MEINTJES Louis RSA

152 KANGERT Tanel EST

153 PRUUS Peeter EST

154 GASTAUER Ben LUX

155 BUDIAK Anatolii UKR

156 BERHANE Natnael ERI

157 GEBREIGZABHIER ERI

158 KUDUS Merhawi ERI

159 BOIVIN Guillaume CAN

160 CATAFORD Alexander CAN

161 HOULE Hugo CAN

162 WOODS Michael CAN

163 LUKSEVICS Viesturs LAT

164 NEILANDS Krists LAT

165 SKUJINS Toms LAT

166 RIABUSHENKO Aleksandr BLR

167 VALTER Attila HUN

168 SISKEVICIUS Evaldas LTU

169 ASADOV Elchin AZE

170 ERIKSSON Lucas SWE

171 TZORTZAKIS Polychronis GRE

172 ARASHIRO Yukiya JPN

173 GROSU Eduard-Michael ROU

174 RIVERA SERRANO Kevin CRC

175 CASTILLO SOTO Ulises MEX

176 MUGISHA Samuel RWA

177 ABDERRAHIM Zahiri MAR

Foto: © Sportfoto

 


Eerder...

WK Wielrennen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl