Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Deelnemers en rugnummers WK Beloften 2021

Vrijdag 24 september 2021

WK Wielrennen - De beloftenwedstrijd is inmiddels van start gegaan. Wie gaan er schuil achter de rugnummers

 1 BARONCINI Filippo ITA

2 COATI Luca ITA

3 COLNAGHI Luca ITA

4 FRIGO Marco ITA

5 GAZZOLI Michele ITA

6 ZANA Filippo ITA

7 HOOLE Daan NED

8 KOOIJ Olav NED

9 VAN DEN BERG Marijn NED

10 VAN DIJKE Mick NED

11 VAN DIJKE Tim NED

12 VAN UDEN Casper NED

13 ANDERSEN Idar NOR

14 GUDMESTAD Tord NOR

15 JOHANNESSEN Anders NOR

16 JOHANNESSEN Tobias NOR

17 URIANSTAD Martin Bugge NOR

18 WAERENSKJOLD Soeren NOR

19 CHANGIZI Sebastian Kolze DEN

20 HANSEN Marcus Sander DEN

21 LARSEN Mathias Alexander DEN

22 LEVY William DEN

23 MADSEN Jacob DEN

24 LOUVEL Matis FRA

25 PAGE Hugo FRA

26 PENHOET Paul FRA

27 RAUGEL Antoine FRA

28 RENARD Alexis FRA

29 VAUQUELIN Kevin FRA

30 DE LIE Arnaud BEL

31 NYS Thibau BEL

32 VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL

33 VAN EETVELT Lennert BEL

34 VAN TRICHT Stan BEL

35 VERMEERSCH Florian BEL

36 BALLERSTEDT Maurice GER

37 BENZ Pirmin GER

38 HESSMANN Michel GER

39 LINDNER Tom GER

40 MAERKL Niklas GER

41 TEUTENBERG Tim Torn GER

42 AYUSO PESQUERA Juan ESP

43 AZPARREN IRURZUN ESP

44 BRUSTENGA MASAGUE ESP

45 GARCIA PIERNA Raul ESP

46 MIQUEL DELGADO Pau ESP

47 BABOR Daniel CZE

48 BITTNER Pavel CZE

49 KELEMEN Petr CZE

50 KOPECKY Tomas CZE

51 TOUPALIK Jakub CZE

52 DRIZNERS Jarrad AUS

53 MACKELLAR Alastair AUS

54 PLOWRIGHT Jensen AUS

55 BAYER Tobias AUT

56 MACIEJUK Filip POL

57 GOVEKAR Matevz SLO

58 BALMER Alexandre SUI

59 CHRISTEN Fabio SUI

60 EGGENBERG Ruben SUI

61 SCHMID Mauro SUI

62 VOGEL Alex SUI

63 ASKEY Lewis GBR

64 DONALDSON Robert GBR

65 STOCKWELL Oliver GBR

66 VERNON Ethan GBR

67 WATSON Samuel GBR

68 KLUCKERS Arthur LUX

69 PAQUET Tom LUX

70 PRIES Cedric LUX

71 WENZEL Mats LUX

72 BEREZNYAK Aleksandr RCF

73 KURIANOV Sergei RCF

74 NOVIKOV Savva RCF

75 STEPANOV Andrei RCF

76 YATSENKO Ivan RCF

77 BUITRAGO SANCHEZ COL

78 GOMEZ JARAMILLO COL

79 GUERRERO ARIAS Juan COL

80 GUTIERREZ RENDON COL

81 OCAMPO GIRALDO Victor COL

82 PENA JIMENEZ Jesus COL

83 ARM Rait EST

84 KARPENKO Gleb EST

85 KURITS Joonas EST

86 MIRZOJEV Artjom EST

87 AUTRAN CARRILLO Jose CHI

88 BRUSSENSKIY Gleb KAZ

89 FEDOROV Yevgeniy KAZ

90 NURLYKHASSYM KAZ

91 SEMENOV Alexandr KAZ

92 VINOKUROV Nicolas KAZ

93 FETTER Erik HUN

94 KARL Adam HUN

95 FUERTES Joel ECU

96 HUERA Richard ECU

97 LOPEZ GRANIZO Harold ECU

98 ROSERO ROJAS Nixon ECU

99 MARTE CESPEDES Jesus DOM

100 RANGEL COSTA Vinicius BRA

101 PEYROT BALVANERA MEX

102 LAMPERTI Luke USA

103 QUINN Sean USA

104 RICCITELLO Matthew USA

105 SHEFFIELD Magnus USA

106 VERMAERKE Kevin USA

107 CURRIE Logan NZL

108 DRAGE Jack NZL

109 FISHER-BLACK Finn NZL

110 STRONG Corbin NZL

111 THOMPSON Reuben NZL

112 MIHOLJEVIC Fran CRO

113 POTOCKI Viktor CRO

114 PARISELLA Raphael CAN

115 KUBIS Lukas SVK

116 LOHINSKY Filip SVK

117 STOCEK Matus SVK

118 VANCO Tobias SVK

178 FOLTAN Adam SVK

119 HERNANDEZ CUB

120 JANUSKEVICIUS Mantas LTU

121 KMIELIAUSKAS Rokas LTU

122 MATUZEVICIUS LTU

123 MIKUTIS Aivaras LTU

124 CHAIYASOMBAT THA

125 KUEJI Muhammadhanafee THA

126 YAOWARAT Ratchanon THA

127 DEMIRI Mikel ALB

128 JUNTUNEN Antti-Jussi FIN

129 BERGSTROEM FRISK Erik SWE

130 ERIKSSON Jacob SWE

131 FORSSELL Hugo SWE

132 KVIST Linus SWE

133 ANSONS Kristers LAT

134 KRASTS Alekss LAT

135 RUBENIS Pauls LAT

137 GEBREHIWET Efrem ERI

138 GIRMAY Biniam ERI

139 MENGS Petros ERI

140 MULUEBERHAN Henok ERI

141 TESFAZION Natnael ERI

142 UHIRIWE Byiza Renus RWA

143 BARRETT Travis RSA

144 OOSTHUIZEN Jason RSA

145 PRITZEN Marc Oliver RSA

146 STEDMAN Travis RSA

147 COSTA Fabio POR

148 LOPES Pedro POR

149 SALGUEIRO Carlos POR

150 HOPKINS Kaden Luke BER

151 NARRAWAY Nicholas BER

152 WHITE Conor BER

153 WEINBERG Roi ISR

154 HERRERA PERALTA PAN

155 JONSSON Kristinn ISL

156 DAUMONT Paul BUR

157 MOUNI Vincent BUR

158 NIKIEMA Bachirou BUR

159 CORKERY Dillon IRL

160 HEALY Ben IRL

161 WARD Adam IRL

164 CHEBLAOUI Oussama ALG

165 MERDJ Aymen ALG

166 NEHARI Mohamed Amine ALG

168 EVDOKIMOV Danil UZB

169 FOMOVSKIY Aleksey UZB

170 STENKOVOY Nikita UZB

171 SILVA Thomas URU

172 ED DOGHMY Achraf MAR

173 BILYI Maksym UKR

174 KHOTULOV Denys UKR

175 NIKULIN Daniil UKR

176 PARASHCHAK Yaroslav UKR

177 ARAMAYO VILLENA Jose BOL

Foto Sportfoto

 


Eerder...

WK Wielrennen Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl